Danmark

3S, Karetmagervej 9, 7000 Fredericia. Tlf: +45 26169894

Direktør 3s
Peter Skov Madsen
psm@3s.dk

Sælger 3s
Erik Aagaard
Tlf: +45 26169894
eaa@3s.dk

Tekniker
Flemming Madsen
Tlf: +45 20222023
flemming.ct@gmail.com

Sverige

Kontor: Medicon Village, Scheeletorget 1, 223 63 Lund. Tlf + 46411-24 30 30 . E-mail: info@anolytech.se
Fabrik / Produktion: Östra Balkåkravägen 317, 271 93 YSTAD. Tlf + 46411-24 30 30 . E-mail: info@anolytech.se
Service / fejlrapport: + 46411-243031

Vd
Stefan Fischlein
Tlf: + 46411-243033
stefan@anolytech.se

Videnskabelig rådgiver
Dr. Einar Pontén
einar@anolytech.se

Teknisk leder
Henrik Lindroth
Tlf: + 46411-243035
henrik@anolytech.se


Styrelseordförande
Fredrik Janson
Tel: +4670-6177170
fredrik@anolytech.se

International forretning og markedsføring
Sandra Lindström
Tlf: + 46411-243039
sandra@anolytech.se

Salg
Cristian Sterning
Tlf: + 46411-243037
cristian@anolytech.se

Service- og produktionschef
Pontus Wiberg
Tlf: + 46411-243034
pontus@anolytech.se

Drifts- og vedligeholdelsesteknikere
Jimmy Amnéus
Tlf: + 46411-243032
jimmy@anolytech.se


Drift- & underhållstekniker
Isak Keynemo
Tel: +46411-243036
isak@anolytech.se


Drift- & underhållstekniker
Stefan Funkquist
Tel: +46702-313823
stefan@fksservice.se

Produktion
Maria Nilsson

Produktion
Sagde Abualsoud

Finland

Saarenpääntie 49, 19650 JOUTSA. Tlf: +3585057714937 E-mail: info@anolytech.fi

Norge

Anolytech Norge AS, Dalevegen 2, N-6993 Høyanger, Tlf: +47 469 11 797 E-mail: Stefan@anolytech.se

Daglig leder for Anolytech AS
Stefan Fischlein
Tlf: +46411243033
stefan@anolytech.se

Sælger landbrug
Dan Robin Bredesen
Tlf: + 47477-55085
post@3bservice.no

Sælger / servicetekniker
Tore Lie
Tlf: +47 469 11 797
tore@anolytech.no

Tyskland

Nienstedter Str. 78, 30890 Barsinghausen. Tlf: +49 177 6425 815 E-mail: info@LK-trading.net

Sælger / tekniker
Lutz Koschoreck
Tlf: +49 177 6425 815
info@LK-trading.net

Spanien

Parque Empresarial da Sionlla, Rúa da Comunidade Valenciana, nr. 7, 15707 Santiago de Compostela, A Coruña.

Telefon: +34981022334, +34645869017 E-mail: info@anolytechspain.es

Generaldirektør
Elías Rozas
elias@amolytechspain.es

Ansvarlig for I + D
Beatriz Calvino
beatriz@anolytechspain.es

Ansvarlig for administration
Sandra Carcía
administraction@anolytechspain.es

Instalador / Installatør
Juan Neo
info@anolytechspain.es

Instalador / Installatør
Ignacio Inglesias
info@anolytechspain.es