Ruotsi

Toimisto: Medicon Village, Scheeletorget 1, 223 63 Lund. Puh + 46411-24 30 30 . Sähköposti: info@anolytech.se
Tehdas / valmistus: Östra Balkåkravägen 317, 271 93 YSTAD. Puh + 46411-24 30 30 . Sähköposti: info@anolytech.se
Palvelu- / virheraportti: + 46411-243031

Vd
Stefan Fischlein
Puh: + 46411-243033
stefan@anolytech.se

Tieteellinen neuvonantaja
Tohtori Einar Pontén
einar@anolytech.se

Tekninen päällikkö
Henrik Lindroth
Puh: + 46411-243035
henrik@anolytech.se

hallituksen puheenjohtaja
Fredrik Janson
Puh: + 4670-6177170
fredrik@anolytech.se

Markkinointijohtaja
Sandra Lindström
Puh: + 46411-243039
sandra@anolytech.se

Myyntipäällikkö
Cristian Sterning
Puh: + 46411-243037
cristian@anolytech.se

Myyjä
Malte Svensson
Puh: + 46411-243038
malte@anolytech.se

Palvelu- ja tuotantopäällikkö
Pontus Wiberg
Puh: + 46411-243034
pontus@anolytech.se

Käyttö- ja huoltoteknikot
Jimmy Amnéus
Puh: + 46411-243032
jimmy@anolytech.se

Käyttö- ja huoltoteknikot
Isaac Keynemo
Puh: + 46411-243036
isak@anolytech.se

Käyttö- ja huoltoteknikot
Stefan Funkquist
Puh: + 46702-313823
stefan@fksservice.se

Tuotanto
Maria Nilsson

Tuotanto
Sanoi Abualsoud

Tanska

3S, Karetmagervej 9, 7000 Fredericia. Puh: +45 26169894

Ohjaaja 3
Peter Skov Madsen
psm@3s.dk

Myyjä 3
Erik Aagaard
Puh: +45 26169894
eaa@3s.dk

Teknikko
Flemming Madsen
Puh: +45 20222023
flemming.ct@gmail.com

Suomi

Opintie 2C, 05400 Jokela. Puh: +358505771493 Sähköposti: anolytech@infot.se

Myyntipäällikkö Helsinki
Harri Viemerö
Puh: 0505771 493
harri.viemero@viemero.com

Myynti Selnäjoki
Hannu Jaskari
Puh: 0505831 600
hannu.jaskari1967@gmail.com

Myynti Joensuu
Mika Nykyri
Puh: 0400 576 285
mika.nykyri@xhome.fi

Norja

Anolytech Norge AS, Dalevegen 2, N-6993 Høyanger, Puh: +47469 11797 Sähköposti: Stefan@anolytech.se

Anolytech AS: n toimitusjohtaja
Stefan Fischlein
Puh: +46411243033
stefan@anolytech.se

Maatalouden myynti
Dan Robin Bredesen
Puh: + 47477-55085
post@3bservice.no

Myyntimies / huoltoteknikko
Tore Lie
Puh: +47469 11797
tore@anolytech.no

Saksa

Nienstedter Str. 78, 30890 Barsinghausen. Puh: +49177 6425815 Sähköposti: info@LK-trading.net

Myyntimies / teknikko
Lutz Koschoreck
Puh: +49177 6425815
info@LK-trading.net

Espanja

Parque Empresarial da Sionlla, Rúa da Comunidade Valenciana, nro 7, 15707 Santiago de Compostela, A Coruña. . Puh: +34645 869 017 Sähköposti: info@anolytechspain.es

Pääjohtaja
Elías Rozas
elias@amolytechspain.es

Vastaa I + D: stä
Beatriz Calvino
beatriz@anolytechspain.es

Vastaa hallinnosta
Sandra Carcía
administraction@anolytechspain.es

Instalador / asennusohjelma
Juan Neo
info@anolytechspain.es

Instalador / asennusohjelma
Ignacio Inglesias
info@anolytechspain.es