Sverige

Kontor: Medicon Village, Scheeletorget 1, 223 63 Lund. Tlf + 46411-24 30 30 . E-post: info@anolytech.se
Fabrikk / produksjon: Östra Balkåkravägen 317, 271 93 YSTAD. Tlf + 46411-24 30 30 . E-post: info@anolytech.se
Tjeneste / feilrapport: + 46411-243031


VD
Sandra Lindström
Tlf: + 46411-243039
sandra@anolytech.se


styreleder
Fredrik Janson
Tlf: + 4670-6177170
fredrik@anolytech.se


Vitenskapelig rådgiver
Dr. Einar Pontén
einar@anolytech.se


Forretningsutvikling
Stefan Fischlein
Tlf: + 46411-243033
stefan@anolytech.se


Teknisk sjef
Henrik Lindroth
Tlf: + 46411-243035
henrik@anolytech.se


Salgssjef
Cristian Sterning
Tlf: + 46411-243037
cristian@anolytech.se


Selger
Malte Svensson
Tlf: + 46411-243038
malte@anolytech.se


Service- og produksjonsleder
Pontus Wiberg
Tlf: + 46411-243034
pontus@anolytech.se


Drifts- og vedlikeholdsteknikere
Jimmy Amnéus
Tlf: + 46411-243032
jimmy@anolytech.se


Drifts- og vedlikeholdsteknikere
Isaac Keynemo
Tlf: + 46411-243036
isak@anolytech.se


Drifts- og vedlikeholdsteknikere
Stefan Funkquist
Tlf: + 46702-313823
stefan@fksservice.se


Produksjon
Maria Nilsson


Produksjon
Sa Abualsoud

Danmark

3S, Karetmagervej 9, 7000 Fredericia. Tlf: +45 26169894


Regissør 3s
Peter Skov Madsen
psm@3s.dk


Selger 3s
Erik Aagaard
Tlf: +45 26169894
eaa@3s.dk


Tekniker
Flemming Madsen
Tlf: +45 20222023
flemming.ct@gmail.com

Finland

Opintie 2C, 05400 Jokela. Tlf: +358505771493 E-post: anolytech@infot.se


Myyntipäällikkö Helsinki
Harri Viemerö
Puh: +358 505 771 493
harri.viemero@viemero.com


Myynti Selnäjoki
Hannu Jaskari
Puh: +358 505 831 600
hannu.jaskari1967@gmail.com


Myynti Joensuu
Mika Nykyri
Puh: +358 400 576 285
mika.nykyri@xhome.fi

Norge

Anolytech Norge AS, Dalevegen 2, N-6993 Høyanger, Tlf: +47 469 11 797 E-post: Stefan@anolytech.se


Daglig leder i Anolytech AS
Stefan Fischlein
Tlf: +46411243033
stefan@anolytech.se


Selger jordbruk
Dan Robin Bredesen
Tlf: + 47477-55085
post@3bservice.no


Selger / servicetekniker
Tore Lie
Tlf: +47 469 11 797
tore@anolytech.no

Tyskland

Nienstedter Str. 78, 30890 Barsinghausen. Tlf: +49 177 6425 815 E-post: info@LK-trading.net


Selger / tekniker
Lutz Koschoreck
Tlf: +49 177 6425 815
info@LK-trading.net

Spania

Parque Empresarial da Sionlla, Rúa da Comunidade Valenciana, nº 7, 15707 Santiago de Compostela, A Coruña. . Tlf: +34 645 869 017 E-post: info@anolytechspain.es


Generaldirektør
Elías Rozas
elias@amolytechspain.es


Ansvarlig for I + D
Beatriz Calvino
beatriz@anolytechspain.es


Ansvarlig for administrasjon
Sandra Carcía
administraction@anolytechspain.es


Instalador / installatør
Juan Neo
info@anolytechspain.es


Instalador / installatør
Ignacio Inglesias
info@anolytechspain.es